Chcielibyśmy Was poinformować, iż jak co roku pierwszy dzień Naszych Juwenaliów rozpocznie się Paradą Studentów! Parada zaczyna się o godzinie 12.00 spod kampusu akademickiego. W trakcie odbędzie się „Spływ na bele czym„, o czym już pisaliśmy. Dodatkowo chcielibyśmy ogłosić konkurs, który mamy nadzieję w tym roku przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami.
Konkurs na najlepsze przebranie grupy idącej w Paradzie. Komisja (władze Uczelni) spośród grup, które się zgłoszą wybierze, która grupa zostanie nagrodzona pierwszym miejscem. Za pierwsze miejsce do wygrania jest 1000 złotych do wykorzystania przez grupę na tzw. „Imprezę” (ognisko, wyjazd pod domki).
Każda z grup, która zgłosi się do konkursu, będzie musiała bezpośrednio przed Paradą złożyć u organizatora listę z danymi: (rok, kierunek, specjalność, za co grupa została przebrana oraz listę z nazwiskami osób z grupy). Podczas Parady grupy muszą zgłosić się do FOTOGRAFA (Dominik Windorpski), by wykonać zdjęcia, na podstawie którego Komisja wyłoni zwycięzce 🙂

Zarządzeniem Władz Uczelni wszyscy studenci idący w Paradzie są zwolnieni z zajęć. W czasie Parady będzie sporządzona lista studentów, którzy dzięki niej będą mogli ubiegać się o w/w zwolnienie!